Piszemy o wszystkim co nam się tak naprawdę nie podoba i z czego jesteśmy niezadowoleni

Tu można pisać o wszystkim co nam się nie podoba i co byśmy chcieli zmienić

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Na Forum piszemy w miarę kulturalnie nie ubliżamy piszącym .Nie używamy wulgarnych słów .Nie wstawiamy Reklam .Możemy politykować i się sprzeczać wyrażać swoje opinie o innych .Jak będziesz miły i uprzejmy to przekonasz się że świat nie jest taki zły . Uśmiechnij Się Jutro Będzie Lepiej . Pajacyk, Wspieraj Dobro, Okruszek, Polskie Serce, Habitat, Pusta Miska, Wyklikaj Żywność - Kliknij i Pomóż

#1 2012-02-04 13:25:22

 krzysztofc

Administrator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-07-27
Posty: 15

JA TU RZĄDZĘ

~#~ JA TU RZĄDZĘ`~`#~
# Wyborcy platformy - mają to co chcieli: mają swego guru - tuska, który ma swych wyborców w serdecznym poważaniu, czyli mówiąc - w czterech literach, byli tylko potrzebni przy wyborach, teraz przez cztery lata może robić co chce i nikt mu nie podskoczy - bo ma wszystkie urzędy w Polsce i uzurpatora w roli prezydenta ze swojego grona, naród narzekał na SLD, PiS, LPR i SAMOOBRONĘ - Polakom nic się nie podobało, to mają teraz tuska, który jeździ sobie gdzie chce, lata sobie do gdańska co tydzień, aby pograć sobie w piłkę - a wy wyborcy za to wszystko zapłacicie, przez poprzednie cztery lata zadłużył Polskę o następne 300 miliardów, które wy wyborcy będziecie za niego spłacać, jak to mówią; '' PŁACZ i PŁAĆ '', BO JA JUŻ JESTEM W TAKIM WIEKU że DLA MNIE w tej pieprzonej Polsce, gdzie rządy sprawuje aferzysta i oszust - już PRACY NIE MA, chyba że na czarno - ale tam też szukają młodych. Ktoś kto dorwał się do władzy i koryta ma wszystko w nosie - najpierw robi to co robi, a później tłumaczy się co on musiał, a czego nie, co podpisał - a co nie ... przecież temu człowiekowi zależy tylko, a powtarzał będę w kółko na; WŁADZY i KORYCIE i ma to co chciał - obstawił swe ministerstwa bandą zdrajców i tych co za komuny donosili na swych kolegów i tych co jak szczury pouciekali z innych partii do pe-o, aby nie stracić; '' KORYTA '', kiedyś wałęsa miał puścić w skarpetkach tych z PZPR-u, obecnego SLD, a teraz tusk doprowadza naród Polski do NĘDZY i UPADKU, male pytanko: gdzie ta IRLANDIA - mlekiem i miodem płynąca ...  ~ # ~ POLACY OBUDŹCIE SIĘ ,;, DOPÓKI NIE JEST ZA PÓŹNO, MIAŁA BYĆ IRLANDIA ,  A MAMY TRZECI ŚWIAT.


Krzysztof C /Misiek/
http://static.photaki.com/pluszowe-misie--serca--mi%C5%9Bki--mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-90225.jpg

Offline

Świat jest taki wspaniały a ludzie tego nie doceniają. Pamiętaj co masz zrobić jutro zrób dziś . Pajacyk, Wspieraj Dobro, Okruszek, Polskie Serce, Habitat, Pusta Miska, Wyklikaj Żywność - Kliknij i Pomóż

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gamecorner.pun.pl www.narutolf.pun.pl www.wsei120infa.pun.pl www.bajubaju.pun.pl www.poke.pun.pl